Vedic art INTRODUCTIE dagworkshop
Misschien heeft Vedic Art jouw interesse gewekt en ben je nieuwsgierig geworden maar twijfel je nog om je in te schrijven voor de 6-daagse Vedic art basiscursus,
Dan kun je ook eerst meedoen met deze Vedic art introductiedag en daarna al dan niet instromen in de basiscursus.
Je hebt hiervoor niet perse schilderervaring nodig.
We gaan aan de hand van de eerste vier principes van Vedic art een start maken met jouw creatieproces.
's Middags is er ruim gelegenheid om zelf te schilderen. We schilderen in stilte, dat helpt je om in je eigen proces te duiken,
Deze cursusdag is van 10.00-16.00 uur. ( dit kan op maandag/dinsdag/vrijdag)
De prijs voor deze kennismaking met Vedic Art is €95,00*.
Je hoeft op deze dag in tegenstelling tot de basiscursus niet zelf je materialen mee te nemen, daar zorg ik voor. Dit zijn bv acrylverf, penselen, papier voor acrylverf en een schilderdoek.
Koffie en thee plus iets lekkers zijn ook inbegrepen. Een lunch dien je zelf mee te brengen.
*Je kan deze kennismaking dag als losse workshop doen, maar je kan ook na deze dag besluiten om door te stromen naar de 2de les van de basiscursus. Indien je besluit om na de introductiedag in te stromen in de gehele Vedic Art basiscursus krijg je 55 euro korting op de cursusprijs.
Deze kennismaking dag is hetzelfde als de eerste dag van de Vedic Art basiscursus.
De cursussen vinden plaats in klein gezelschap van max. 4 personen, dus kleine groepjes.
Heb je nog vragen?
Schroom dan niet om contact op te nemen.