De basiscursus VEDIC ART - 6daagse cursus
Vedic Art neemt je mee over ‘De Rivier van de kunst’
Elke dag maak je kennis met enkele van de 17 principes van Vedic Art.
Na een inleiding krijg je oefeningen waarmee je zelfstandig aan de slag gaat.
Stap voor stap ga je door het creatieve proces en zo brengt ieder principe je meer en meer in contact met de kennis die diep in jezelf verborgen ligt.
Je krijgt ondersteuning daar waar je er behoefte aan hebt.
Er wordt in stilte geschilderd. Dat helpt je om in je eigen proces te duiken, er is alleen jij en je schilderen. En dat is zo fijn.
Gedurende deze basiscursus is de plek in mijn atelier ook jouw atelier, jouw plek, waar je je werk om je heen kunt houden zodat je erop kan werken als je voelt dat je dat wilt.
Alle kennis over Vedic art wordt tijdens deze cursus mondeling doorgegeven, als je dat wilt kan je aantekeningen maken.
Je gaat ontdekken en ontwikkelen hoe je iets aan kunt pakken op je doek, op het moment dat jij het nodig hebt.
Kijk maar naar kinderen: Een kind volgt van nature zijn/haar interesse en leert op het moment dat het iets graag wil leren. Vaak begint een kind zonder plan en al ontdekkend kan er wel/niet iets herkenbaars op het papier komen. Kinderen genieten van het NU ,van het creëer proces en van de ontdekkingen, ze leren hier veel van op gebied van expressie en over zichzelf.
In het schilderen kom jij op jouw moment tegen wat jij wilt leren om een volgende stap te kunnen zetten. Zo leer je op een natuurlijke manier en volg je je eigen impulsen.
Je werkt met acrylverf en verschillende maten schilderdoek, we werken ook met textuur. Als je wilt experimenteren met pastelkrijt, oliepastelkrijt of aquarel of een ander medium mag dat ook maar in de basis werken we met acryl.
De cursus is voor iedereen toegankelijk. Als je beginner bent en geen schilderervaring hebt zal je ontdekken dat je een creatief proces in jezelf wakker maakt. Gevorderde schilders kunnen dmv deze cursus nieuwe impulsen in hun werk krijgen.
De Vedic Art basiscursus bestaat uit 6 dagen van 10.00-16.00 uur waarin je de 17 principes leert kennen.
Er is ook de mogelijkheid om eerst een Vedic Art introductiedag van 10.00-16.00 uur te volgen.
Locatie:
In mijn atelier of bij goed weer lekker buiten in mijn tuin in Schiedam.
Kosten:
De bijdrage voor de 6 daagse basiscursus is €350,-
Koffie en thee plus iets lekkers is hierbij inbegrepen. De lunch en je materialen dien je zelf mee te brengen.
Vedic art Materialenlijst/ wat neem je mee?
Bij Vedic Art is het de bedoeling dat je zelf voor je materialen zorgt; met het thuis uitzoeken en verzamelen van de materialen start jouw reis.
Mocht het lastig zijn om schilderdoeken mee te nemen, dan kan je deze ook eventueel bij mij aanschaffen. Het verdient wel de voorkeur dit vooraf te melden, zodat ik hier ook rekening mee kan houden.
Bij inschrijving van de cursus ontvang je de materialenlijst en nadere informatie.
Ik verheug mij erop om je te ontmoeten.